Nasz trzeci gabinet w Olsztynie :)

Na początku marca informowaliśmy, że otwieramy trzeci gabinet logopedyczny w Olsztynie. Niestety koronawirus trochę pokrzyżował nasze plany…. Ale w końcu się udało ❗️ Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy się nim w końcu pochwalić ? Dziękujemy ślicznie za zaufanie, którym Nas Państwo obdarzacie! Teraz mamy jeszcze więcej miejsca do fantastycznej zabawy!

Nasz trzeci gabinet jest podzielony na dwie strefy: zabawy (z piankowymi puzzlami i kącikiem sensorycznym z huśtawką, trampoliną, dyskiem sensorycznym) oraz pracy (z dużym lustrem i szeregiem pomocy do zajęć w postaci książek, gier, wibratorów logopedycznych i niespodzianek znajdujących się w dwóch wypełnionych po brzegi szafach). Czekamy jeszcze aż na stole pojawi się komputer z programami logopedycznymi, np.: ,,Logopedią” eduSENSUS, a będzie to już w tym tygodniu ❗️


Teraz funkcjonują u Nas trzy gabinety, a dzięki temu mamy do zaoferowania Państwu jeszcze więcej godzin terapii! Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia ? Ich aktualną ofertę znajdziecie Państwo w zakładce ,,oferta”: https://www.logopedka.olsztyn.pl/oferta.


Serdecznie zapraszamy ?